Üyelik

Gülhaseğitim Seferberliğine 16 yaşını doldurmuş her insan katılabilir, ömür boyu kişilik, sağlık, başarı değerlerimizi artırmak, iyi yönde değişim yaşayarak, psikolojisi düzgün daha huzurlu, mutlu bireyler olmaya katkıda bulunmaktır. beraberinde hikaye, film, tiyatro gibi çalışmalarla eğitime destek verilmiş olacaktır.
Seferberliğine katılım ücretsiz olacaktır, 15 Ocak 2020 de form doldurarak eğitime giriş yapılır. 21 Mart 2020 tarihinde de Gülhaseğitim Seferberliği, yazılı, sesli veya video olarak, haftada bir gün yayınlanır. Bilginin hayata geçmesi için telkin ve özel yorum eklenerek yayınlanır. 1 ay kişilik, 1 ay sağlık, 1 ay başarı olarak değişimli olarak,9 ayda tamamlanır. Eğitime kayıt olan katılımcılar yıl sonunda İnternet'ten imtihana da girecek, başarılı olanlara Gülhaseğitim'e katılım karnesi verilecektir. Bu belge iş bulmakta, evlenmekte, katılımcılara referans olacaktır.
SON OLARAK
Amaç daha yaşanılır bir dünya daha mutlu insanlardır. İlginiz, desteğiniz, gelişiminiz, başarılarınız bizim için çok önemli, biz sizin ve insanlık aleminin iyiliği için varız, çalışmalarımızı takip edip ve toplumun iyiliği, huzuru için çevrenizi bu bilgilerden haberdar edin kıymetli takipçilerimiz.
Selam ve saygılarımla, yazan ve sunan Güzel Hasletler Eğitim Derneği Başkanı
Raziye Ünal.